CORUM TFI poszukuje kandydatów na stanowisko Młodszego Prawnika w Departamencie Prawnym

    Opis stanowiska:

    • obsługa prawna funduszy inwestycyjnych;
    • analiza dokumentów korporacyjnych i umów;
    • monitorowanie zmian prawnych.

    Wymagania:

    • studenci III – V roku na kierunku prawo;
    • dobra znajomość pakietu MS Office;
    • cechy osobowościowe: umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, dokładność;
    • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;
    • mile widziane zainteresowanie rynkiem funduszy inwestycyjnych.

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji oraz uczestnictwa w szkoleniach z zakresu rynku kapitałowego;
    • współpracę z profesjonalnym zespołem;
    • możliwość elastycznego połączenia obowiązków zawodowych ze studiami.

    Poszukujemy również osób zainteresowanych podjęciem wyzwań i rozwojem swoich umiejętności w naszych Departamentach Inwestycji i Analiz, Sprzedaży oraz backoffice.

    Aplikację, składającą się z CV oraz listu motywacyjnego, prosimy przesłać na adres kariera@corumtfi.pl, podając w tytule wiadomości nazwę wybranego departamentu. Prosimy o podanie imienia i nazwiska Kandydata w nazwach przesyłanych plików.

    W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą  o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity Dz.U. z 2016 r. poz. 922)”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.